Text uveřejněný na tomto webu se nemusí shodovat s názory zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s., nebo případně dalších stran. Jsou zde uveřejněny svobodné názory odborové organizace, jejich členů a zaměstnanců společnosti v souladu s čl. 17 Listiny základních práv a svobod, platnými právními předpisy a Ústavou ČR. Rada NOT i Rada odborové organizace si vyhrazují právo odstranit nebo nezveřejnit texty s urážlivým, rasovým, diskriminačním či vulgárním podtextem, stejně jako texty či reklamní odkazy nesouvisející s obsahem a účelem těchto stránek.

UPOZORNĚNÍ pro zasílání obchodních sdělení a telemarketing:
Není dovoleno a je zakázáno zasílat jakákoli nevyžádaná obchodní sdělení na kteroukoli e-mailovou adresu uveřejněnou na tomto webu nebo využívat jakékoli uvedené telefonní kontakty pro účely telemarketingu, výzkumů trhu nebo nabídku služeb. Nevyžádaná obchodní sdělení zaslaná na kteroukoli zde uveřejněnou e-mailovou adresu nebo uskutečněný pokus o telemarketing, výzkum či obchodní nabídku na jakékoli níže uvedené telefonní číslo, budou bez dalšího upozornění řešena podáním podnětu pro zahájení správního řízení k příslušnému správnímu úřadu (ÚOOÚ) pro porušení příslušných právních předpisů a směrnicí GDPR.

pátek 2. ledna 2009

Vláda může brzy padnout, připouští Topolánek

Premiér Mirek Topolánek v rozhovoru pro HN zmínil ve výhledu na letošní rok i možné politické turbulence, které by mohly vést k pádu jeho vlády.
PRAHA 1.1. 2009 (iHNed.cz)

Premiér Mirek Topolánek zahájil rok 2009 zostra: na pondělí oznámil rozsáhlou rekonstrukci svého kabinetu – a zároveň připustil, že vláda může brzy skončit. "Je docela možné, že dojde k velkým politickým turbulencím, že může padnout vláda," odpověděl Topolánek v rozhovoru pro HN na otázku, co čeká od letošního roku.
"Apetit Jiřího Paroubka je velký. Bez podpory jiných politiků a subjektů by i další hlasování o nedůvěře vládě dopadlo stejně jako čtyři předchozí, ale ukazuje se, že taková dohoda může existovat," dodal bez podrobností premiér. Šéf ČSSD Jiří Paroubek už ohlásil, že 101 hlasů nutných ke svržení vlády má.

"Bez nás volby nebudou"
Ačkoliv je podle ústavy po pádu vlády cesta k předčasným volbám velmi složitá, Topolánek už mluví i o nich.
"Nevím, jestli na podzim budou volby. Bez nás nebudou. Nemyslím si, že by někdo byl schopen je prosadit, nicméně situace může být taková, že to bude nakonec nejlepší řešení," řekl Topolánek.
Žádné podpory se včera premiér nedočkal ani od prezidenta Klause.
"Potřebujeme silnou, rozhodnou, dobrou a efektivní vládu, která bude vůči občanům přátelská, která se nad ně nebude povyšovat. Vládu, která s nimi bude umět komunikovat a o které bude mít občan pocit, že je to vláda jeho," řekl prezident o Topolánkově menšinovém kabinetu, o němž nedávno prohlásil, že jej voliči v krajských volbách vytrestali za aroganci.

Žádné komentáře:

Okomentovat