Text uveřejněný na tomto webu se nemusí shodovat s názory zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s., nebo případně dalších stran. Jsou zde uveřejněny svobodné názory odborové organizace, jejich členů a zaměstnanců společnosti v souladu s čl. 17 Listiny základních práv a svobod, platnými právními předpisy a Ústavou ČR. Rada NOT i Rada odborové organizace si vyhrazují právo odstranit nebo nezveřejnit texty s urážlivým, rasovým, diskriminačním či vulgárním podtextem, stejně jako texty či reklamní odkazy nesouvisející s obsahem a účelem těchto stránek.

UPOZORNĚNÍ pro zasílání obchodních sdělení a telemarketing:
Není dovoleno a je zakázáno zasílat jakákoli nevyžádaná obchodní sdělení na kteroukoli e-mailovou adresu uveřejněnou na tomto webu nebo využívat jakékoli uvedené telefonní kontakty pro účely telemarketingu, výzkumů trhu nebo nabídku služeb. Nevyžádaná obchodní sdělení zaslaná na kteroukoli zde uveřejněnou e-mailovou adresu nebo uskutečněný pokus o telemarketing, výzkum či obchodní nabídku na jakékoli níže uvedené telefonní číslo, budou bez dalšího upozornění řešena podáním podnětu pro zahájení správního řízení k příslušnému správnímu úřadu (ÚOOÚ) pro porušení příslušných právních předpisů a směrnicí GDPR.

čtvrtek 10. září 2009

Tesco dokončilo rekonstrukci bývalého obchodního domu Máj

...

Praha - Společnost Tesco Stores ČR dokončila rekonstrukci bývalého obchodního domu Máj na Národní třídě v Praze, který bude pod novým názvem My otevřen 21. září. ČTK o tom dnes informovala mluvčí Tesco Stores ČR Eva Karasová. Podrobnosti Tesco zveřejní příští týden.

Tesco rekonstrukci obchodního domu na Národní třídě zahájilo letos v červnu, přičemž úprav se dočkaly především jeho interiéry. Obchodní dům na Národní třídě byl prohlášen za kulturní památku, podle památkářů to ale nebránilo jeho úpravám.

Sortiment pražského obchodního domu My bude zahrnovat klasické i trendové oblečení, kosmetické značky, dětské oblečení a hračky i potřeby pro domácnost. Některé módní a kosmetické značky budou k dostání pouze v obchodním domě My, jehož součástí je supermarket Tesco.

Společnost Tesco Stores zahájilo rekonstrukci svých obchodních domů loni. Jako první byl pod názvem My letos v únoru otevřen obchodní dům v Liberci. Pražský My bude v pořadí druhý. Tesco nyní v Česku provozuje šest obchodních domů a celkem má na tuzemském trhu 125 obchodů.

Autor: ČTK

Žádné komentáře:

Okomentovat