Text uveřejněný na tomto webu se nemusí shodovat s názory zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s., nebo případně dalších stran. Jsou zde uveřejněny svobodné názory odborové organizace, jejich členů a zaměstnanců společnosti v souladu s čl. 17 Listiny základních práv a svobod, platnými právními předpisy a Ústavou ČR. Rada NOT i Rada odborové organizace si vyhrazují právo odstranit nebo nezveřejnit texty s urážlivým, rasovým, diskriminačním či vulgárním podtextem, stejně jako texty či reklamní odkazy nesouvisející s obsahem a účelem těchto stránek.

UPOZORNĚNÍ pro zasílání obchodních sdělení a telemarketing:
Není dovoleno a je zakázáno zasílat jakákoli nevyžádaná obchodní sdělení na kteroukoli e-mailovou adresu uveřejněnou na tomto webu nebo využívat jakékoli uvedené telefonní kontakty pro účely telemarketingu, výzkumů trhu nebo nabídku služeb. Nevyžádaná obchodní sdělení zaslaná na kteroukoli zde uveřejněnou e-mailovou adresu nebo uskutečněný pokus o telemarketing, výzkum či obchodní nabídku na jakékoli níže uvedené telefonní číslo, budou bez dalšího upozornění řešena podáním podnětu pro zahájení správního řízení k příslušnému správnímu úřadu (ÚOOÚ) pro porušení příslušných právních předpisů a směrnicí GDPR.

sobota 5. září 2009

Mladík hrozil v budějovickém Tescu bombou, teď mu hrozí tři roky

...

Budějovickým kriminalistům se podařilo usvědčit dvacetiletího mladíka, který 20. července hrozil na telefonu linky 112 výbušninou v obchodním domě Tesco. Po jeho zavolání před 1 hodinou ranní policisté a záchranáři evakuovali dvacet lidí, žádnou výbušninu nenašli. Zadržený mladík se k telefonátu přiznal, hrozí mu za šíření poplašné zprávy až tři roky vězení. Podle policejní mluvčí Reginy Tupé jen v loňském roce zaznamenali čtrnáct podobných zpráv. Od začátku letošního roku pět, z toho u tří už mají pachatele. /tš/

sedmička.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat