Text uveřejněný na tomto webu se nemusí shodovat s názory zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s., nebo případně dalších stran. Jsou zde uveřejněny svobodné názory odborové organizace, jejich členů a zaměstnanců společnosti v souladu s čl. 17 Listiny základních práv a svobod, platnými právními předpisy a Ústavou ČR. Rada NOT i Rada odborové organizace si vyhrazují právo odstranit nebo nezveřejnit texty s urážlivým, rasovým, diskriminačním či vulgárním podtextem, stejně jako texty či reklamní odkazy nesouvisející s obsahem a účelem těchto stránek.

UPOZORNĚNÍ pro zasílání obchodních sdělení a telemarketing:
Není dovoleno a je zakázáno zasílat jakákoli nevyžádaná obchodní sdělení na kteroukoli e-mailovou adresu uveřejněnou na tomto webu nebo využívat jakékoli uvedené telefonní kontakty pro účely telemarketingu, výzkumů trhu nebo nabídku služeb. Nevyžádaná obchodní sdělení zaslaná na kteroukoli zde uveřejněnou e-mailovou adresu nebo uskutečněný pokus o telemarketing, výzkum či obchodní nabídku na jakékoli níže uvedené telefonní číslo, budou bez dalšího upozornění řešena podáním podnětu pro zahájení správního řízení k příslušnému správnímu úřadu (ÚOOÚ) pro porušení příslušných právních předpisů a směrnicí GDPR.

úterý 8. června 2010

Terry Leahy rezignoval, nahradí jej P.J. Clarke

...
Londýn 8. června (ČTK) - Britský maloobchodní řetězec Tesco dnes oznámil rezignaci svého dlouholetého generálního ředitele Terry Leahyho. Od března příštího roku jej ve funkci šéfa třetího největšího maloobchodního prodejce na světě nahradí nynější vedoucí mezinárodní divize Philip J. Clarke.

Leahy vedl Tesco 14 let, během nichž se firma stala dominantním prodejcem na domácím trhu a expandovala do řady zemí světa včetně České republiky. Leahy, jemuž je nyní 55 let, uvedl, že se chce soustředit na soukromé investování a hodlá si nechat na Tesku významný akciový podíl.

P.J. Clarke (50) prožil celou svou kariéru v Tesku a nyní vede mezinárodní divizi pro aktivity v Evropě a Asii a vedle toho i divizi informačních technologií. Jeho náměstkem se stane šéf americké divize firmy Tim Mason.

Tesco má v celém světě přes 470.000 zaměstnanců, z toho v Británii zaměstnává více než 287.000 lidí. Řetězec působí na 14 trzích, kde provozuje 2482 obchodů. V České republice byl v loňském roce třetím největším maloobchodním prodejcem.

Žádné komentáře:

Okomentovat