Text uveřejněný na tomto webu se nemusí shodovat s názory zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s., nebo případně dalších stran. Jsou zde uveřejněny svobodné názory odborové organizace, jejich členů a zaměstnanců společnosti v souladu s čl. 17 Listiny základních práv a svobod, platnými právními předpisy a Ústavou ČR. Rada NOT i Rada odborové organizace si vyhrazují právo odstranit nebo nezveřejnit texty s urážlivým, rasovým, diskriminačním či vulgárním podtextem, stejně jako texty či reklamní odkazy nesouvisející s obsahem a účelem těchto stránek.

UPOZORNĚNÍ pro zasílání obchodních sdělení a telemarketing:
Není dovoleno a je zakázáno zasílat jakákoli nevyžádaná obchodní sdělení na kteroukoli e-mailovou adresu uveřejněnou na tomto webu nebo využívat jakékoli uvedené telefonní kontakty pro účely telemarketingu, výzkumů trhu nebo nabídku služeb. Nevyžádaná obchodní sdělení zaslaná na kteroukoli zde uveřejněnou e-mailovou adresu nebo uskutečněný pokus o telemarketing, výzkum či obchodní nabídku na jakékoli níže uvedené telefonní číslo, budou bez dalšího upozornění řešena podáním podnětu pro zahájení správního řízení k příslušnému správnímu úřadu (ÚOOÚ) pro porušení příslušných právních předpisů a směrnicí GDPR.

úterý 19. srpna 2008

Tesco chce prodat reality v Británii za 500 milionů liber

Největší maloobchodní společnost v Británii Tesco chce prodat některé reality v hodnotě až 500 milionů liber (15,6 miliardy Kč). Podle listu Sunday Telegraph firma jedná o prodeji desítky svých největších obchodních domů. 
Zájemcem by měl podle listu být velký britský penzijní fond. Podle některých realitních poradců je to firma Universities Superannuation Scheme, druhý největší penzijní fond v zemi. Zisk z prodeje a pronájmu by měl být použit na snížení rostoucího dluhu Teska. 
Podle odhadů by hodnota realitního portfolia Teska měla činit 31 miliard liber. Ve společnosti nebyl k zastižení nikdo, kdo by se ke zprávě vyjádřil, napsala agentura Reuters. 
Tesco ve fiskálním roce 2008 meziročně zvýšilo zisk o 11 procent na 2,75 miliardy liber. Firma je třetím největším maloobchodním řetězcem na světě a působí i v České republice, kde provozuje 98 hypermarketů, supermarketů, obchodních domů a malých samoobsluh. 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat