Text uveřejněný na tomto webu se nemusí shodovat s názory zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s., nebo případně dalších stran. Jsou zde uveřejněny svobodné názory odborové organizace, jejich členů a zaměstnanců společnosti v souladu s čl. 17 Listiny základních práv a svobod, platnými právními předpisy a Ústavou ČR. Rada NOT i Rada odborové organizace si vyhrazují právo odstranit nebo nezveřejnit texty s urážlivým, rasovým, diskriminačním či vulgárním podtextem, stejně jako texty či reklamní odkazy nesouvisející s obsahem a účelem těchto stránek.

UPOZORNĚNÍ pro zasílání obchodních sdělení a telemarketing:
Není dovoleno a je zakázáno zasílat jakákoli nevyžádaná obchodní sdělení na kteroukoli e-mailovou adresu uveřejněnou na tomto webu nebo využívat jakékoli uvedené telefonní kontakty pro účely telemarketingu, výzkumů trhu nebo nabídku služeb. Nevyžádaná obchodní sdělení zaslaná na kteroukoli zde uveřejněnou e-mailovou adresu nebo uskutečněný pokus o telemarketing, výzkum či obchodní nabídku na jakékoli níže uvedené telefonní číslo, budou bez dalšího upozornění řešena podáním podnětu pro zahájení správního řízení k příslušnému správnímu úřadu (ÚOOÚ) pro porušení příslušných právních předpisů a směrnicí GDPR.

čtvrtek 25. února 2010

Lupiči přepadli Tesco: Odnesli si milion

...

Dva ozbrojení muži přepadli v neděli pozdě večer obchodní dům Tesco na pražském sídlišti Jižní Město. Na zastrašení personálu si dokonce přinesli pistoli.

Podle serveru tn.cz dva lupiči, jeden vyšší a jeden menší, zazvonili u zadního vchodu. Prodavačky si myslely, že se vrací bezpečnostní služba a dveře otevřely.


Z trezoru se lupičům podařilo odnést částku kolem jednoho milionu korun. Dopadeni zatím nebyli.


Zdroj Blesk.cz


Teleizní zpravodajství na tn.cz
klikni zde

Žádné komentáře:

Okomentovat