Text uveřejněný na tomto webu se nemusí shodovat s názory zaměstnavatele Tesco Stores ČR a.s., nebo případně dalších stran. Jsou zde uveřejněny svobodné názory odborové organizace, jejich členů a zaměstnanců společnosti v souladu s čl. 17 Listiny základních práv a svobod, platnými právními předpisy a Ústavou ČR. Rada NOT i Rada odborové organizace si vyhrazují právo odstranit nebo nezveřejnit texty s urážlivým, rasovým, diskriminačním či vulgárním podtextem, stejně jako texty či reklamní odkazy nesouvisející s obsahem a účelem těchto stránek.

UPOZORNĚNÍ pro zasílání obchodních sdělení a telemarketing:
Není dovoleno a je zakázáno zasílat jakákoli nevyžádaná obchodní sdělení na kteroukoli e-mailovou adresu uveřejněnou na tomto webu nebo využívat jakékoli uvedené telefonní kontakty pro účely telemarketingu, výzkumů trhu nebo nabídku služeb. Nevyžádaná obchodní sdělení zaslaná na kteroukoli zde uveřejněnou e-mailovou adresu nebo uskutečněný pokus o telemarketing, výzkum či obchodní nabídku na jakékoli níže uvedené telefonní číslo, budou bez dalšího upozornění řešena podáním podnětu pro zahájení správního řízení k příslušnému správnímu úřadu (ÚOOÚ) pro porušení příslušných právních předpisů a směrnicí GDPR.

pondělí 2. května 2022

Blesková zpráva

 Vážené kolegyně, vážení kolegové,

celá naše společnost prožívá velmi těžké časy. Dlouhé období pandemie střídá válka na Ukrajině, která trápí celý svět. Žijeme v neustálé nejistotě, všechno zdražuje a pro mnohé zaměstnance a jejich rodiny je již nyní situace jen těžko zvládnutelná. 

I proto se snažíme s vedením společnosti Tesco Stores ČR a.s. najít způsob, jak zaměstnancům aspoň částečně pomoct v této krizové době, a to v rámci náročného kolektivního vyjednávání o výši mezd a benefitů. Rozhodně si to zasloužíte.

Držte nám palce!

1 komentář:

  1. Dobrý den, jak vypadá zvýšení mzdy na tento rok? Jak se ve zvýšení promítne vysoká inflace? Děkuji za odpověď.
    E.W.

    OdpovědětVymazat